| Tau Wae : | SN74LVC8T245QPWRQ1 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | N/A |
| Whakaahuatanga : | IC TRNSLTR BIDIRECTIONAL 24TSSOP |
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 72773 pcs |
| Ngā Rauemi | |
| Putanga - VCCB | 1.65V ~ 5.5V |
| Putanga - VCCA | 1.65V ~ 5.5V |
| Momo Kuputuhi | Voltage Level |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 24-TSSOP |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q100, 74LVC |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Momo putanga | Tri-State, Non-Inverted |
| Waitohu Whakaputa | - |
| Ētahi Ingoa | 296-31924-2 SN74LVC8T245QPWRQ1-ND |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 12 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Waitohu Whakauru | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 8 Channel 24-TSSOP |
| Raraunga Raraunga | - |
| Herenga ma te Kaapene | 8 |
| Momo Channel | Bidirectional |
| Tau Wae Tuakiri | 74LVC8T245 |
