| Tau Wae : | OP400HS |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Whakaahuatanga : | IC OPAMP GP 500KHZ 16SOIC |
| RoHs Tūnga : | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 5199 pcs |
| Ngā Rauemi | OP400HS.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) | ±3 V ~ 18 V |
| Momotuhi - Whakamutanga Whakauru | 80µV |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-SOIC |
| Te utu o te huka | 0.15 V/µs |
| Raupapa | - |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Momo putanga | - |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tuhinga o mua | 4 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Hua Hua Whai Hua | 500kHz |
| Whakaahuatanga Taipitopito | General Purpose Amplifier 4 Circuit 16-SOIC |
| I teie nei - Te tuku | 600µA |
| I teie nei - Putanga Whakauru | 750pA |
| Tau Wae Tuakiri | OP400 |
| Momo Kuputuhi | General Purpose |