| Tau Wae : | LTC6258HDC#TRPBF |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Whakaahuatanga : | IC OP AMP SNGL 1.3MHZ RR 6DFN |
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 17774 pcs |
| Ngā Rauemi | LTC6258HDC#TRPBF.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) | 1.8 V ~ 5.25 V |
| Momotuhi - Whakamutanga Whakauru | 400µV |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 6-DFN (2x2) |
| Te utu o te huka | 0.24 V/µs |
| Raupapa | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 6-WFDFN Exposed Pad |
| Momo putanga | Rail-to-Rail |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Hua Hua Whai Hua | 1.3MHz |
| Whakaahuatanga Taipitopito | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 6-DFN (2x2) |
| I teie nei - Te tuku | 20µA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 10mA |
| I teie nei - Putanga Whakauru | 75nA |
| Tau Wae Tuakiri | LTC6258 |
| Momo Kuputuhi | General Purpose |