| Tau Wae : | LTC3736EUF-2#TRPBF |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Whakaahuatanga : | IC REG CTRLR BUCK 24QFN |
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 7720 pcs |
| Ngā Rauemi | LTC3736EUF-2#TRPBF.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 2.75 V ~ 9.8 V |
| Topology | Buck |
| Kaiwhakahaere Tukutahi | Yes |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 24-QFN (4x4) |
| Raupapa | - |
| Ngā Waehere Serial | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Momo putanga | Transistor Driver |
| Mahinga Whakaputa | 2 |
| Whirihoranga Whakaputa | Positive |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tau o nga Hua | 2 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 10 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Mahinga | Step-Down |
| Rautanga - Whakawhiti | 300kHz ~ 750kHz |
| Taumahi Mahi (Max) | 100% |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 24-QFN (4x4) |
| Ngā Āhuatanga Mana | Current Limit, Enable, Power Good, Soft Start, Tracking |
| Whakamutunga Karaka | Yes |
| Tau Wae Tuakiri | LTC3736 |