| Tau Wae : | LTC2635CMSE-HZ12#PBF |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Whakaahuatanga : | IC DAC 12BIT I2C QUAD 10MSOP |
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 6860 pcs |
| Ngā Rauemi | LTC2635CMSE-HZ12#PBF.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | 5V |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | 5V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 10-MSOP-EP |
| Wā Tautuhi | 5µs (Typ) |
| Raupapa | - |
| Momo Pukapuka | External, Internal |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Momo putanga | Voltage - Buffered |
| Ētahi Ingoa | LTC2635CMSEHZ12PBF |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Te maha o nga Kaitahuri D / A | 4 |
| Tuhinga o mua | 12 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 16 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±1, ±1 (Max) |
| Whakaputa rerekē | No |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 12 Bit Digital to Analog Converter 4 10-MSOP-EP |
| Atanga Raraunga | I²C |
| Tau Wae Tuakiri | LTC2635 |
| Whakaahuatanga | - |