| Tau Wae : | LTC2145IUP-14#PBF |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Whakaahuatanga : | IC ADC DUAL 14BIT 125MSPS 64-QFN |
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 521 pcs |
| Ngā Rauemi | LTC2145IUP-14#PBF.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | 1.7 V ~ 1.9 V |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | 1.7 V ~ 1.9 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 64-QFN (9x9) |
| Raupapa | - |
| Tauira Whakamatau (Nga Tuarua) | 125M |
| Momo Pukapuka | External, Internal |
| Ratonga - S / H: ADC | 1:1 |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 64-WFQFN Exposed Pad |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tau o nga Utu | 2 |
| Tuhinga o mua | 14 |
| Te maha o nga Kaituku A / D | 2 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 14 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Momo Input | Differential |
| Ngā āhuatanga | Simultaneous Sampling |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 14 Bit Analog to Digital Converter 2 Input 2 Pipelined 64-QFN (9x9) |
| Atanga Raraunga | LVDS - Parallel, Parallel |
| Whirihoranga | S/H-ADC |
| Tau Wae Tuakiri | LTC2145 |
| Whakaahuatanga | Pipelined |