| Tau Wae : | LT8362HDD#TRPBF |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Whakaahuatanga : | IC CONV DC/DC BOOST 2A 10DFN |
| RoHs Tūnga : | |
| He Rahinga Kei te wātea | 7427 pcs |
| Ngā Rauemi | 1.LT8362HDD#TRPBF.pdf2.LT8362HDD#TRPBF.pdf3.LT8362HDD#TRPBF.pdf4.LT8362HDD#TRPBF.pdf |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | - |
| Putanga - Whakaputa (Max) | 60V (Switch) |
| Momotuhi - Input (Min) | 2.8V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 60V |
| Topology | Boost, SEPIC |
| Kaiwhakahaere Tukutahi | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 10-DFN (3x3) |
| Raupapa | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Momo putanga | Fixed |
| Whirihoranga Whakaputa | Positive |
| Tae Mahi | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mahinga | Step-Up |
| Rautanga - Whakawhiti | 300kHz ~ 2MHz |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Boost, SEPIC Switching Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2A (Switch) 10-WFDFN Exposed Pad |
| Nama - Whakaputa | 2A (Switch) |
| Tau Wae Tuakiri | LT8362 |