| Tau Wae : | LT3008ITS8-1.5#TRMPBF |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Whakaahuatanga : | IC REG LINEAR 1.5V 20MA TSOT23-8 |
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 18140 pcs |
| Ngā Rauemi | 1.LT3008ITS8-1.5#TRMPBF.pdf2.LT3008ITS8-1.5#TRMPBF.pdf3.LT3008ITS8-1.5#TRMPBF.pdf4.LT3008ITS8-1.5#TRMPBF.pdf |
| Rae Tae (Max) | 0.5V @ 20mA |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | 1.5V |
| Putanga - Whakaputa (Max) | - |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 45V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TSOT-23-8 |
| Raupapa | - |
| Ngā Āhuatanga Tiaki | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8 |
| PSRR | 65dB (120Hz) |
| Momo putanga | Fixed |
| Whirihoranga Whakaputa | Positive |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 12 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 20mA TSOT-23-8 |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 1.2mA |
| I teie nei - Quiescent (Iq) | 6µA |
| Nama - Whakaputa | 20mA |
| Ngā Āhuatanga Mana | Enable |
| Tau Wae Tuakiri | LT3008 |