| Tau Wae : | LT1183CS#PBF |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Whakaahuatanga : | IC SW REG CCFL/LCD CONTRST16SOIC |
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 6475 pcs |
| Ngā Rauemi | LT1183CS#PBF.pdf |
| Putanga - Whakaputa | - |
| Momotuhi - Whakauru | 3 V ~ 30 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-SOIC |
| Raupapa | - |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Tae Mahi | 0°C ~ 100°C |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 12 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | - Converter, CCFL, LCD Voltage Regulator IC 1 Output 16-SOIC |
| Tau Wae Tuakiri | LT1183 |
| Nga tono | Converter, CCFL, LCD |