| Tau Wae : | ADXL001-500BEZ-R7 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Whakaahuatanga : | ACCELEROMETER 500G ANALOG 8CLCC |
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4566 pcs |
| Ngā Rauemi | ADXL001-500BEZ-R7.pdf |
| Tuhinga o mua | 3.135 V ~ 6 V |
| Momo | Analog |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-LCC (5x5) |
| Raupapa | iMEMS® |
| Whakaaroaro (mV / g) | 2.2 |
| Whakaaroaro (LSB / g) | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 8-CLCC |
| Momo putanga | Analog Voltage |
| Ētahi Ingoa | ADXL001-500BEZ-R7TR |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Ngā āhuatanga | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Accelerometer X Axis ±500g 32kHz 8-LCC (5x5) |
| Tau Wae Tuakiri | ADXL001 |
| Tuhinga o mua | 32kHz |
| Axis | X |
| Tauranga Whakaterenga | ±500g |