| Tau Wae : | AD8607ARZ-REEL7 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Whakaahuatanga : | IC OPAMP GP 400KHZ RRO 8SOIC |
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 22196 pcs |
| Ngā Rauemi | AD8607ARZ-REEL7.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) | 1.8 V ~ 5 V, ±0.9 V ~ 2.5 V |
| Momotuhi - Whakamutanga Whakauru | 12µV |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-SOIC |
| Te utu o te huka | 0.1 V/µs |
| Raupapa | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Momo putanga | Rail-to-Rail |
| Ētahi Ingoa | AD8607ARZ-REEL7-ND AD8607ARZ-REEL7TR AD8607ARZREEL7 |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 7 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Hua Hua Whai Hua | 400kHz |
| Whakaahuatanga Taipitopito | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC |
| I teie nei - Te tuku | 40µA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 70mA |
| I teie nei - Putanga Whakauru | 0.2pA |
| Tau Wae Tuakiri | AD8607 |
| Momo Kuputuhi | General Purpose |