| Tau Wae : | AD8602DRZ-REEL |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Whakaahuatanga : | IC OPAMP GP 8.4MHZ RRO 8SOIC |
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 50289 pcs |
| Ngā Rauemi | AD8602DRZ-REEL.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Momotuhi - Whakamutanga Whakauru | 1.3mV |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-SOIC |
| Te utu o te huka | 6 V/µs |
| Raupapa | DigiTrim® |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Momo putanga | Rail-to-Rail |
| Ētahi Ingoa | AD8602DRZ-REEL-ND AD8602DRZ-REELTR AD8602DRZREEL |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Hua Hua Whai Hua | 8.4MHz |
| Whakaahuatanga Taipitopito | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC |
| I teie nei - Te tuku | 750µA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 50mA |
| I teie nei - Putanga Whakauru | 0.2pA |
| Tau Wae Tuakiri | AD8602 |
| Momo Kuputuhi | General Purpose |