| Tau Wae : | AD8428BRZ-RL |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Whakaahuatanga : | IC OPAMP INSTR 3.5MHZ 8SOIC |
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 3041 pcs |
| Ngā Rauemi | AD8428BRZ-RL.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) | ±4 V ~ 18 V |
| Momotuhi - Whakamutanga Whakauru | 25µV |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-SOIC |
| Te utu o te huka | 50 V/µs |
| Raupapa | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Momo putanga | - |
| Ētahi Ingoa | AD8428BRZ-RL-ND AD8428BRZ-RLTR |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 7 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Instrumentation Amplifier 1 Circuit 8-SOIC |
| I teie nei - Te tuku | 6.5mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 30mA |
| I teie nei - Putanga Whakauru | 200nA |
| Tau Wae Tuakiri | AD8428 |
| Momo Kuputuhi | Instrumentation |
| -3db Whaiwhata | 3.5MHz |